Filter
 • BR-102 plus Quick View
 • Cardiovit AT-102 G2 Quick View
  • Cardiovit AT-102 G2 Quick View
  • ,
  • Cardiovit AT-102 G2

  • Schiller Cardiovit AT-102 G2 ( I thjeshte , I zgjuar , Nje veper arti ) Kjo Elektrokardiograme eshte mjaft praktike dhe e thjeshte per tu perdorur e cila posedon opsione te shumta per marrjen e te dhenave kardiake dhe analizim e tyre ne menyre te sofistikuar
  • Read more
 • CARDIOVIT AT-180 Quick View
  • CARDIOVIT AT-180 Quick View
  • ,
  • CARDIOVIT AT-180

  • CARDIOVIT AT-180 Efikasitet i lartë në çdo mjedis – Përvetësimi i EKG me vetëm tre klikime Siguri kibernetike Mjete klinike të avancuara Efikasiteti i lartë në cdo mjedis Nga urgjenca në klinikën e kardiologjisë, efikasiteti dhe cilësia janë thelbësore. Marrja e EKG-së nuk ka qenë kurrë më e shpejtë: Futni ose shkarkoni të dhënat e pacientit me PDQ ose listën…
  • Read more
 • Cardiovit AT1-G2 Quick View
 • CARDIOVIT CS-104 Quick View
  • CARDIOVIT CS-104 Quick View
  • ,
  • CARDIOVIT CS-104

  • Gjithçka që ju nevojitet në një sistem: - Pervetesim i valëve EKG(Elektrokardiogram) - Spirometri opsionale me ultratinguj me SpiroScout SP plus - Stacion i integruar i punës për rishikimin e të dhënave TË GJITHA MUNDËSITË NË NJË SISTEM TË VETEM - EKG resting me programin e analizës SCHILLER EKG ETM si dhe ETM Sport dhe interpretim automatik për atletët -…
  • Read more
 • Cardiovit CS-200 Quick View
  • Cardiovit CS-200 Quick View
  • ,
  • Cardiovit CS-200

  • Kjo Elektrokardiograme eshte dizenjuar per tu perdorur ne Klinika, Poliklinika dhe Spitale etj. Analizon ne menyre te perkryer dhe te avancuar sinjalin Kardiak duke perdorur nje amplifikues te sensoreve dhe shfaq 12 kanale sinjali ne ekran Cardiovit CS-200 OFFICE Karakteristikat: – I pershtatshem per diagnostikim per te rritur dhe femije – Interpreton sinjalin ne test normal ( ETM rest )…
  • Read more
 • CARDIOVIT CS-200 Quick View
  • CARDIOVIT CS-200 Quick View
  • ,
  • CARDIOVIT CS-200

  • Mbulon të gjitha aplikacionet thelbësore ErgoSpiro: -Analiza e shkëmbimit të gazit me frymëmarrje (VE, VO2, VCO2) me qelizë ultrasonike unike pa mirëmbajtje për matjen e CO2 -ECG stresi i integruar plotësisht me 12 kanale me marrjen me valë përmirëson komoditetin e pacientit -Ruajtja e plotë e zbulimit të sinjaleve ECG të pafiltruara dhe të vazhdueshme Sistemi CARDIOVIT CS-200 Office Ergo-…
  • Read more
 • Cardiovit FT1 Quick View
  • Cardiovit FT1 Quick View
  • ,
  • Cardiovit FT1

  • Cardiovit FT1 eshte nje elektrokardiograme ultra-portabel me nje ekran 8” me rezolucion te larte dhe printer termik te integruar. Kjo ECG eshte nje inovacion i fundit i kompanise sviceriane “SCHILLER” te Pajisjeve te kardiologjise.
  • Read more
 • DEFIGARD TOUCH 7 Quick View
 • DEFIGARD® HD-7 Quick View
  • DEFIGARD® HD-7 Quick View
  • ,
  • DEFIGARD® HD-7

  • Kompakt dhe i lehtë, përfitoni nga ndërfaqja e tij e lehtë për t'u përdorur për të hyrë në të gjitha funksionet kryesore. Gjithmonë gati Vetë-testet automatike të DEFIGARD HD-7 janë një kursim kohe gjatë testeve rutin të pajisjes.DEFIGARD HD-7 ofron printime letre, por gjithashtu mbështet rrjedhat e punës pa letër.Rezultatet e vetë-testimit dërgohen automatikisht nëpërmjet një lidhjeje të sigurt Wi-Fi…
  • Read more
 • EASY PULSE – PULSE AUTOMATIKE KARDIAKE Quick View
 • FRED easy Life Quick View
  • FRED easy Life Quick View
  • ,
  • FRED easy Life

  • FRED easy Life është një defibrilator i jashtëm i automatizuar që i jep të gjithëve besimin për të shpëtuar jetë FRED easy Life jep udhëzime të thjeshta, të qarta dhe të detajuara audio dhe vizuale për të udhëhequr personin i cili do të jape ndihmën e parë në mënyrë të sigurt për të risjellë rrahjet e zemrës tek pacienti. Ritmi…
  • Read more