Cardiovit AT-102 G2

Schiller Cardiovit AT-102 G2 ( I thjeshte , I zgjuar , Nje veper arti )

Kjo Elektrokardiograme eshte mjaft praktike dhe e thjeshte per tu perdorur e cila posedon opsione te shumta per marrjen e te dhenave kardiake dhe analizim e tyre ne menyre te sofistikuar

Categories: ,

Description

Karakteristikat:

– Posedon nje ekran 8’’ inch me ngjyra me rezolucion te larte
– Butona me prekje
– Lehtesisht per tu mirembajtur dhe pastruar
– Kohezgjatja e Baterise eshte deri ne 8 ore
– Posedon Tastjere Alfa-Numerike
– Shfaq 3 dhe 6 sinjale ritmi kardiak
– Printon ne leter A4
– Suporton protokollet e diagnostikimit EKG Rest dhe ECG Exercise.

Brand

Schiller

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cardiovit AT-102 G2”

Your email address will not be published. Required fields are marked *